Wydawnictwo

Reedycja debiutu Rammstein „Herzeleid XVI (Deluxe Edition)” już w sprzedaży

Published on

Aby uczcić rocznicę premiery debiutanckiego albumu, Rammstein oraz Universal Music prezentuje nową, limitowaną i zremasterowaną edycję przełomowego debiutu na CD oraz winylu.

Nieco ponad 25 lat temu, 25 września 1995, drzwi do nowej ery zostały wyważone kopnięciem z półobrotu. Otworzyło to drogę do ukształtowania muzyki rockowej nie tylko w Niemczech, ale i na całym świecie, w kolejnych dekadach. To właśnie tego dnia założony w Berlinie zespół Rammstein zaprezentował światu swój debiutancki album „Herzeleid”.

„Herzeleid (XXV Anniversary Edition – Remastered)” zawiera oryginalną tracklistę na pojedynczym CD, a wydany został w digipaku w kształcie krzyża. Po raz pierwszy zremasterowany album z dźwiękiem w jakości HD został udostępniony cyfrowo.
Debiut Rammsteina w nowej wersji ukazał się także w formacie 2LP na 180 gramowych czarnych płytach z efektem blue splatter. Autor oryginalnego artworku, Dirk Rudolph, odpowiada za oprawę wizualną nowego wydania albumu. W książeczkach znajdą się słynne fotografie Pralera. Obie wersje – CD i 2LP – są ściśle limitowane.

Nie Przegap