Dobre

Polska kocha hity z lat 90.

Published on

Nie ma wątpliwości – Polacy stęsknili się z latami 90. Serial “Przyjaciele” cieszy się chyba jeszcze większą popularnością niż oryginalnie, flanelowe koszule może nie wypełniają szczelnie szaf, ale moda sprzed 30 lat zdecydowanie znów jest na topie, przede wszystkim jednak rodacy na nowo odkryli najntisowe przeboje.

Hity z lat 90. podbijają Warszawę

Hitem ostatnich tygodni jest “Typ niepokorny”. I nie chodzi tylko o samą piosenkę , która szturmem wtargnęła na domówki, ale także o jej twórcę Stachursky’ego. Popularny DJ zorganizował w Warszawie objazdową imprezę. Przemierzając różne zakątki stolicy, prezentował z głośników swej furgonetki takie szlagiery z lat 90. jak “Teksański” Heya czy “Jestem bogiem” nieodżałowanej Paktofoniki. Choć było to do przewidzenia, Stachursky z radością przekonał się, że przeboje z lat 90. spotkają się z entuzjastycznym przyjęciem. Szczególną euforię dało się zauważyć podczas jedynej w swoim rodzaju wixy na placu Zbawiciela. Do hitów Stachursky’ego bawił się tam niemały tłumek, przyciągając uwagę zupełnie niepotrzebnie zaniepokojonej policji. To jednak tylko udowodniło, że muzyka z lat 90. potrafi wyciągnąć na ulicę zarówno 40-latków, którzy przy tych dźwiękach wspominają beztroskie lata dziecięco-nastoletnie, jak również młodych, dopiero odkrywających moc Stachursky’ego i lat 90.

Maciej Orłoś o fenomenie lat 90.

To niecodzienne wydarzenie, do którego doszło pod koniec maja 2021 roku w Warszawie, odnotował sam Maciej Orłoś. Popularny dziennikarz i prezenter, przygotował specjalny program informacyjny PKS-Press, w którym pochylił się nad powrotem w glorii i chwale muzyki z lat 90., skutecznie wypierającej nieśmiertelne ejtisy. Oczywiście nie obyło się bez relacji z szalonej wixy Stachursky’ego.

 

Dobre, bo po polsku 90’s

Dla wszystkich, którym nie udało się wziąć udziału w imprezie “Typa niepokornego” mamy znakomitą wiadomość. Playlista “Dobre, bo po polsku 90’s” to gotowa najntisowa impreza. Zestaw zapewni wam tyle samo wspaniałych wspomnień, co dobrej zabawy.

 

Nie Przegap